• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Rozhodnutí o přijetí ke vzdělávání

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ředitelka školy jako příslušný správní orgán rozhodla v souladu s ust. § 36 a ust. § 165 odst. 2 v přímé souvislosti s ust. § 183 odst. 2 zákona č.561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) v řízení o žádosti přijetí k základnímu vzdělávání od následujícího školního roku takto:
Na základě posouzení a vyhodnocení žádostí o přijetí ke školnímu vzdělávání jsem rozhodla o přijetí  ke školnímu vzdělávání v Základní škole, Ostrava-Poruba, Porubská 832  uchazečů s tímto registračním  číslem:

Rozhodnutí o přijetí ke vzdělávání      Rozhodnutí o přerušení správního řízení      Tři kroky do školy

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 259

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5239

Celkový počet návštěv: 153617