• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Malí cukráři a kuchaři

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Žáci 3.A, B a 4. C si v hodině pracovních činností zahráli na cukráře a kuchaře. Vyzkoušeli si pečení rajčátek se sýrem, přípravu jablečného dortu a zdravé zeleninové omelety. Někteří žáci tvořili recept, jiní prostřeli stůl a další vařili. Všichni žáci byli moc šikovní a práce jim šla od ruky.

V měsíci lednu navíc probíhala v České televizi soutěž v pořadu Draci v hrnci o zdravý a chutný recept. Do této soutěže jsme se zapojili a poslali foto - prezentaci s našimi pokrmy. Držte nám palce! Děkujeme paní učitelce Vyparinové za zpracování foto – prezentace.

A. Mičíková

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 218

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5198

Celkový počet návštěv: 153576