• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Let the World Come to You

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Letos poprvé se účastnil tým ZŠ Porubská 832 soutěže v prezentačních dovednostech v angličtině s názvem  ‚Let the World Come to You‘. Tato skvělá příležitost pro mladé využít světový jazyk smysluplným a obohacujícím způsobem se letos konala již po páté a její téma bylo – Light (Světlo).

Úkolem týmu bylo zpracovat a prezentovat zadané téma – pro nás The Magic of Screen (Kouzlo obrazovky). Nesnadné výzvy se chopil tým čtyř statečných ‚osmáků‘: Radim Viltavský, Veronika Dřezová,  Eva Viltavská a Klára Vaverová. Překonat nervozitu a předstoupit před publikum a porotu na pódium Divadla techniky ve Vítkovickém Světě techniky bylo pro většinu vystupujících nesnadné a působilo lehké komplikace. Zcela určitě mnozí pociťovali ‚butterflies in their stomachs‘ (šimrání v žaludku) a ‚their legs felt like jelly‘ (kolena se jim třásla), ale rozhodně ‚they shaped up‘ (se vzchopili) a mohli jsme se přesvědčit, že ‚učení není věda, ale věda je učení‘. Porotu zaujalo pět týmů, které dokázalo pobavit a zároveň vzdělat publikum za použití přinesených a vyrobených rekvizit a převleků, vtipně nacvičených scének, písní, tanců a salt. Tito finalisté budou znovu prezentovat svá témata např.: laser, žárovka, světelné znečištění aj. dne 17.2. ve vestibulu Nové Karoliny v 15:00 hodin.
Vřele doporučujeme účast všem milovníkům vědy a angličtiny, i těm, kteří moc anglicky neumí, protože podívaná bude stát za to!!!

V. Šušková

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 13

Včerejší návštěvy 24

Návštěvy tento měsíc: 616

Celkový počet návštěv: 132824