• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Let the World Come to You

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Letos poprvé se účastnil tým ZŠ Porubská 832 soutěže v prezentačních dovednostech v angličtině s názvem  ‚Let the World Come to You‘. Tato skvělá příležitost pro mladé využít světový jazyk smysluplným a obohacujícím způsobem se letos konala již po páté a její téma bylo – Light (Světlo).

Úkolem týmu bylo zpracovat a prezentovat zadané téma – pro nás The Magic of Screen (Kouzlo obrazovky). Nesnadné výzvy se chopil tým čtyř statečných ‚osmáků‘: Radim Viltavský, Veronika Dřezová,  Eva Viltavská a Klára Vaverová. Překonat nervozitu a předstoupit před publikum a porotu na pódium Divadla techniky ve Vítkovickém Světě techniky bylo pro většinu vystupujících nesnadné a působilo lehké komplikace. Zcela určitě mnozí pociťovali ‚butterflies in their stomachs‘ (šimrání v žaludku) a ‚their legs felt like jelly‘ (kolena se jim třásla), ale rozhodně ‚they shaped up‘ (se vzchopili) a mohli jsme se přesvědčit, že ‚učení není věda, ale věda je učení‘. Porotu zaujalo pět týmů, které dokázalo pobavit a zároveň vzdělat publikum za použití přinesených a vyrobených rekvizit a převleků, vtipně nacvičených scének, písní, tanců a salt. Tito finalisté budou znovu prezentovat svá témata např.: laser, žárovka, světelné znečištění aj. dne 17.2. ve vestibulu Nové Karoliny v 15:00 hodin.
Vřele doporučujeme účast všem milovníkům vědy a angličtiny, i těm, kteří moc anglicky neumí, protože podívaná bude stát za to!!!

V. Šušková

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 4

Včerejší návštěvy 124

Návštěvy tento měsíc: 667

Celkový počet návštěv: 164518