• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

2.místo v konverzační soutěže v anglickém jazyce!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V prvním únorovém týdnu se výherci školního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce Tomáš Kořistka  (7. ročník) a Viktor Byrtus (9. ročník) zúčastnili okresního kola této soutěže pořádané pod záštitou MŠMT. 

Velký úspěch zaznamenal zejména Viktor Byrtus, který v konkurenci ostatních vítězů školních kol v ostravském okrese vybojoval krásné 2. místo. Určitě v duchu zajásal, když si jako jedno z témat vybral „Sports and Games“, neboť jako nadšený a velmi úspěšný sportovec měl zajisté o čem povídat. To by mu ale k vítězství zdaleka nestačilo, musel totiž rovněž prokázat své komunikativní dovednosti při řešení různých situací i porozumět nahrávkám v anglickém jazyce.

Také Tomáš Kořistka si nevedl vůbec špatně, protože i přes určitou nervozitu skončil v polovině výsledkové listiny. Přínosem pro něj byla už příležitost zjistit, jak soutěž v praxi vypadá, a vzhledem k tomu, že je teprve v sedmém ročníku, a může tak naši školu reprezentovat v jiné kategorii po další dva roky, rozhodně má možnost tyto zkušenosti v budoucnosti využít. 

E. Kyprová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 76

Včerejší návštěvy 55

Návštěvy tento měsíc: 1130

Celkový počet návštěv: 137398