• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Vyhodnocení sběru papíru

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Naši žáci zachránili 70 stromů!

I v letošním školním roce se aktivně naše škola zapojila, v rámci projektu Odpaďáček, do sběru starého papíru a použitého rostlinného oleje. Staré noviny, časopisy, reklamní letáky, kartony i knihy nosili na podzim do školy všichni - od nejmenších žáčků až po ty nejstarší žáky. Aktivně se zapojili i někteří učitelé i někteří pracovníci školy.

Žákům se podařilo nasbírat 2960 kg papíru. Což je o 940 kg více než v loňském školním roce. Kromě sběru papíru sbíráme použitý rostlinný olej. Použitý rostlinný olej můžete nosit průběžně až do konce školního roku.

(Dle statistik každá tuna recyklovaného papíru může ušetřit 14 stromů. Naši žáci nanosili za rok a půl 5 tun papíru, takže ušetřili 70 stromů).

výsledky sběru      foto

P. Polášková

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 173

Návštěvy tento měsíc: 4454

Celkový počet návštěv: 152832