• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Duháček a Draci v hrnci hledají nejlepší recepty

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Žáci z 4. C, jak již jsme informovali, se zúčastnili soutěže Duháček a Draci v hrnci hledají nejlepší recepty, kterou pořádala Česká televize. Žáci svým receptem a provedením oslovili porotu. Vyhráli jednu z cen, a to cenu za kolektivní práci.

Duháček píše dětem: Ahoj kamarádi,  moc Vám děkujeme za účast v soutěži Duháčkův rok s pořady Déčka a gratulujeme Vám k výhře v jejím lednovém kole. Protože se Váš výtvor líbil nejen nám všem na Déčku, ale také Oskarovi a Míše, máme pro Vás připravenou náležitou odměnu.  Váš výtvor už je vystavený na Duháčkově nástěnce (www.decko.cz/duhacek), kde jej můžete porovnat s ostatními výherními díly. Moc děkujeme za spolupráci a ještě jednou gratulujeme.  Duháček a tým Déčka :D

 www.decko.cz/duhacek

A. Mičíková

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 68

Včerejší návštěvy 85

Návštěvy tento měsíc: 2268

Celkový počet návštěv: 148161