• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Lyžařský kurz - Karlov - doplněno o zpětnou vazbu

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pondělí 8. února se žáci 2. stupně vydali na pětidenní lyžařský a snowboardový kurz do Karlova. Obavy z nedostatku sněhu nebyly naplněny a na sjezdovce jsme trávily všechny dny. Hned odpoledne jsme začali s výcvikem. Všichni jsme se seznamovali s terénem a proběhlo rozdělení do družstev.

Celkem jsme měli 5 družstev. Tři družstva lyžařů a dvě družstva snowboardistů. Začátečníci se postupně vypracovali tak, že sjeli celý svah sami, zdatnější lyžaři a snowboarďáci pilovali svůj styl.  Osobní volno jsme využili k relaxaci v bazénu a k turnajovým kláním ve fotbale, vybíjené nebo přehazované. Čtvrteční dopoledne se neslo v závodním duchu.  Konal se totiž tradiční "obří slalom". V pátek si všichni zúčastnění mohli užívat posledních chvil na svahu, neboť odpoledne celá výprava dorazila zpět do Ostravy, kde od pondělí nastala opět ta známá realita všedních školních dní. 
Lyžařský kurz se vydařil a všichni jsme přijeli spokojeni domů, obohaceni o spoustu zážitků.

Výsledky slalomu    zpětná vazba našich žáků

P. Polášková

Lyžařský kurz Karlov
Lyžařský kurz Karlov
Lyžařský kurz Karlov
Lyžařský kurz Karlov
Lyžařský kurz Karlov
Lyžařský kurz Karlov
Lyžařský kurz Karlov
Lyžařský kurz Karlov
Lyžařský kurz Karlov
Lyžařský kurz Karlov

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 82

Včerejší návštěvy 173

Návštěvy tento měsíc: 4455

Celkový počet návštěv: 152833