• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Ohlédnutí za vernisáží výtvarných prací Kláry Čadové

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Před jarními prázdninami se konala vernisáž výstavy s názvem Kresba a malba naší žačky Kláry Čadové z 9. B, která byla přijata na Střední uměleckou školu. Úvodního slova se ujala třídní vyučující Mgr. Věra Novotná. Vyzdvihla osobnost Kláry, jejího přístupu ke studiu a možnost podělit se s veřejností o výsledky své práce. 

Vystavované práce vznikly v hodinách výtvarné výchovy a při domácí přípravě na zadaných úkolech vyučujícím. Jsou to práce výtvarných technik kresby a malby. V námětech se Klára inspirovala věcmi denní potřeby, které technikami studovala do nejmenších detailů. Příjemnou atmosféru doplnil kulturní programem v podání Patrika Rošiče ze třídy 7. B, který přítomné potěšil hrou na klávesy.
Na vernisáž přišla hojná účast návštěvníků. Podívat se přišli pedagogové, děti z družiny a paní vychovatelky, vedení školy, žáci z 9. B a veřejnost.
Atmosféru vernisáže můžete nasát z přiložené fotodokumentace.

A. Mičíková

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 14

Včerejší návštěvy 30

Návštěvy tento měsíc: 426

Celkový počet návštěv: 167102