Projekt "Tři kroky do školy"

Stalo se už tradicí, že ve škole rádi vítáme naše budoucí prvňáčky společně s jejich rodiči ještě před zahájením školní docházky. Každým rokem mají budoucí prvňáčci možnost seznámit se školou v rámci projektu „Tři kroky do školy“ a zjistit, na co všechno se ve škole mohou těšit.

Na setkáních si děti vyzkouší, jaké to vlastně ve škole je – pomocí různých her si děti ověřují, zda už zvládly všechny dovednosti potřebné pro nástup do první třídy. Ani na rodiče v našem projektu „Tři kroky do školy“ nezapomínáme – na setkáních se mají možnost seznámit nejen s problematikou školní zralosti dětí. První krok projektu proběhl ve středu 2. března a věříme, že se dětem a  rodičům líbil a přinesl nové poznatky.

Další kroky jsou naplánovány na 6. dubna a 4. května 2016.

P. Polášková