• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Projekt "Tři kroky do školy"

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Stalo se už tradicí, že ve škole rádi vítáme naše budoucí prvňáčky společně s jejich rodiči ještě před zahájením školní docházky. Každým rokem mají budoucí prvňáčci možnost seznámit se školou v rámci projektu „Tři kroky do školy“ a zjistit, na co všechno se ve škole mohou těšit.

Na setkáních si děti vyzkouší, jaké to vlastně ve škole je – pomocí různých her si děti ověřují, zda už zvládly všechny dovednosti potřebné pro nástup do první třídy. Ani na rodiče v našem projektu „Tři kroky do školy“ nezapomínáme – na setkáních se mají možnost seznámit nejen s problematikou školní zralosti dětí. První krok projektu proběhl ve středu 2. března a věříme, že se dětem a  rodičům líbil a přinesl nové poznatky.
 
Další kroky jsou naplánovány na 6. dubna a 4. května 2016.  

P. Polášková    

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 3

Včerejší návštěvy 249

Návštěvy tento měsíc: 528

Celkový počet návštěv: 154153