• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Aleš Hrdlička Challenge

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Družstvo naší 9.A ve složení Barbora Paletová, Natálie Rozumová a Markéta Nyklová se 18. března 2016 zúčastnilo dalšího ročníku anglické soutěže Aleš Hrdlička Challenge. Letošní kolo se neslo v duchu "Healthy Lifestyle" a jako každý rok na soutěžící čekala různá stanoviště, která se tak či onak týkala zdraví a zdravého životního stylu.

Rovněž malé občerstvení, které bylo pro účastníky soutěže připraveno, bylo v souladu s nutričně vyváženou stravou a sestávalo výhradně z ovoce. Až na stupně vítězů jsme sice nevystoupali, ale rozhodně nelitujeme - děvčata se obohatila o nové informace o zdravém životním stylu, poměřila své síly s týmy ostatních ostravských škol a přínosná byla i prezentace týkající se cambridgeských zkoušek.

E. Kyprová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 197

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5177

Celkový počet návštěv: 153555