• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Úspěch v Jablonci nad Nisou

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 19.3.2016 se v Jablonci nad Nisou konala soutěž mladých hasičů v běhu na 60 metrů překážek. Výsledky z této soutěže se sčítají s dalšími dvěmi soutěžemi, a to z Prahy -  Memoriál Marty Habadové a Ostravy – Ostravsko-beskydské šedesátky, ty budou v listopadu. Do tohoto trojboje má dobře našlápnuto Michal Frič z 8.A , jelikož se mu v Jablonci podařilo zvítězit v kategorii starších chlapců s časem 12,36 ze 170 běžců.

V kategorii mladších dívek na 51.místě z 98 běžkyň skončila Nikol Fričová z 2.A . Závodů se bohužel nemohli zúčastnit Jakub Adamus(3.B) a Laura Králová(3.A), kteří jsou taktéž členy SDH Třebovice. Jak závod vlasně vypadá? Závodník vyběhne ze startovní čáry, přeskočí překážku (st.chlapci 150cm), po přeskoku uchopí dva kotouče hadic a překoná kladinu. Následuje spojení hadic, napojení na rozdělovač a proudnici a probíhá cilovou čarou. Díky tomu, jak jsou tyhle soutěže mezi hasiči oblíbené, dají se mnohdy sledovat on-line i ze záznamu na stránkách Firetv.cz.       

 Michal jablonec  

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 82

Návštěvy tento měsíc: 4455

Celkový počet návštěv: 152833