• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Anglický slavík 2016

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

I tento rok se na naší škole v březnu probudili slavíci. Porota hodnotila nejen zpěv, ale i výslovnost soutěžících, a nutno říci, že neměla vůbec snadnou úlohu. Svými výkony velmi překvapili všichni zúčastnění žáci a žákyně. Žák Otakar Škuta (za jednotlivce) a žákyně Vanesa Majerčáková a Tereza Studenská (za skupinu) - všichni ze třídy 7.C - budou reprezentovat naši školu v městském kole soutěže, které se uskuteční 3. května 2016.

Děkujeme všem soutěžícím a blahopřejeme vítězům.  Rovněž chceme vyjádřit poděkování Klubu rodičů a přátel školy za finanční podporu, díky které jsme zakoupili ceny pro žáky.


H. Krahulová, K. Lisztwanová, V. Šušková

foto   výsledky

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 16

Včerejší návštěvy 30

Návštěvy tento měsíc: 428

Celkový počet návštěv: 167104