• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Vzkaz rodičům

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Vážení rodiče žáků 3. tříd. Ve čtvrtek 6. 4. 2016 jsem navštívila naše žáčky 3.ABC ve Svojanově, tedy v místě jejich ozdravného pobytu. Viděla jsem spoustu rozjařených a spokojených tváří, slunce na stráních, nadšené lektory a klidné a vlídné paní učitelky. Všude vládla příjemná atmosféra. Ubytovací zařízení je sice staršího data, ale všude bylo čisto a uklizeno (dokonce i v pokojích vašich dětí). Přeji dětem a učitelům příjemný zbytek pobytu.

Mgr. Hana Petrová
  ředitelka školy

IMG 1239

IMG 1241

IMG 1242

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 243

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5223

Celkový počet návštěv: 153601