• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Vzkaz rodičům

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Vážení rodiče žáků 3. tříd. Ve čtvrtek 6. 4. 2016 jsem navštívila naše žáčky 3.ABC ve Svojanově, tedy v místě jejich ozdravného pobytu. Viděla jsem spoustu rozjařených a spokojených tváří, slunce na stráních, nadšené lektory a klidné a vlídné paní učitelky. Všude vládla příjemná atmosféra. Ubytovací zařízení je sice staršího data, ale všude bylo čisto a uklizeno (dokonce i v pokojích vašich dětí). Přeji dětem a učitelům příjemný zbytek pobytu.

Mgr. Hana Petrová
  ředitelka školy

IMG 1239

IMG 1241

IMG 1242

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 4

Včerejší návštěvy 39

Návštěvy tento měsíc: 1132

Celkový počet návštěv: 130470