• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Pozdrav ze Svojanova

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve čtvrtek jsme se probudili do krásného slunného dne. Instruktoři mezi děti vnesli trochu kulturní atmosféry, když je sehranou scénkou přenesli do tématu ZVÍŘATA. Děti se poprvé setkaly se Zlatým zajícem – průvodcem dalších dní. Na třech stanovištích se děti seznámily se zvířaty, žijících v různých koutech světa a pojmem potravinová pyramida. Odpoledne se dozvěděly, že Zlatý zajíc utekl z pytle a je třeba se vydat po jeho stopách. Ty nás dovedly do obchůdku v Maletíně. Děti si pohrály na místním hřišti, kde se nezbedný zajíc ukryl.

V pátek dopoledne si děti začaly chystat vystoupení na Galavečer. Odpoledne ještě před vypuknutím „nekonečného deště“ děti v lesíku postavily králíkárnu pro Zlatého zajíce (jejich stavby i se zajícem najdete ve fotogalerii).  A večer děti předvedly různá taneční a pěvecká vystoupení, hoši se blýskli s předvedením parkuru a pobavili jsme se u několika vtipů.
Sobota byla odpočinkovým dnem. I počasí nám hrálo do karet. Celý den bylo deštivo a tak jsme hráli deskové hry, učili jsme se uzlovat a šifrovat. Paní zdravotnice děti seznámila se základy první pomoci. Ale aby se jen tak nepostávalo, bylo na programu i několik pohybových her. Večer byl ve znamení pohádek. Pohádky se kreslily a hádaly. Před usnutím nám lektoři Anežka, Tomáš a Renča přečetli pohádku na dobrou noc.

Parta ze Svojanova

foto Fotografie nejdou chronologicky za sebou.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 16

Včerejší návštěvy 30

Návštěvy tento měsíc: 428

Celkový počet návštěv: 167104