• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Den Země 19. 4. 2016

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

 orel
Tak jako každý rok se naše škola připojí k oslavám naší krásné planety. Na Hlavní třídě se ve stánku naší školy dozvíte, kdo se nebojí tmy. Pro veřejnost jsme připravili úkoly spojené s využitím hmatu a sluchu, poznávačku „můr“, půdní bezobratlé pod mikroskopem, papírové netopýry a pro nejmenší  i tunel pro krtečky.

Ve škole nás čeká Ptačí den. Přijede sokolník s živými dravci, bude se soutěžit v letu vlaštovek, zachraňovat vzácné vejce, podíváme se zblízka na peří, hnízda, ale i vycpaniny. Nebudou chybět ani pohybově zaměřené úkoly a kvíz ptačích zajímavostí.
Tradiční výlet spojený s úklidem  lesa tentokrát proběhne na Prašivé.

H. Reichová

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 3

Včerejší návštěvy 249

Návštěvy tento měsíc: 528

Celkový počet návštěv: 154153