• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Turnaj v minikopané

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve středu 20.4 se výběr žáků osmých a devátých tříd zúčastnil turnaje v minikopané, který se konal v areálu ZŠ Ukrajinské. Soupeřili jsme s dalšími čtyřmi týmy a naše úspěšnost byla rovných 50%, dvě výhry a dvě prohry. Přestože se hrálo systémem 5+1, naše soupiska čítala rovných 15 hráčů včetně jediné turnajové fotbalistky Nikoly Dočekalové. Herní vytížení jsme si proto o pauzách nahrazovali na vedlejším hřišti.

Navzdory chladnému počasí byla na turnaji výborná atmosféra, kterou jsme dovršili krásným třetím místem. I když jsme do dalších bojů nepostoupili, skvěle jsme si zahráli, což je nakonec nejdůležitější.

M. Kužel

kopana

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 85

Včerejší návštěvy 95

Návštěvy tento měsíc: 2380

Celkový počet návštěv: 148273