• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Velká cena ZOO

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Před několika dny se 19 žáků z 6. a 7. ročníku zúčastnilo soutěže Velká cena Zoo (mladší kategorie) v areálu ostravské zoologické zahrady. Děti se doma připravovaly a v ZOO odpovídaly na obtížné otázky o afrických savcích.

Jejich odpovědi vůbec nebyly špatné, ale na postup do finálového kola to  nestačilo  (mimochodem -  do finále postoupilo  pouze 11 družstev z 240). A tak byla dětem odměnou za jejich domácí přípravu příjemná prohlídka jarní zoologické zahrady.

H. Reichová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 64

Včerejší návštěvy 108

Návštěvy tento měsíc: 1442

Celkový počet návštěv: 140043