• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Velká cena ZOO

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Před několika dny se 19 žáků z 6. a 7. ročníku zúčastnilo soutěže Velká cena Zoo (mladší kategorie) v areálu ostravské zoologické zahrady. Děti se doma připravovaly a v ZOO odpovídaly na obtížné otázky o afrických savcích.

Jejich odpovědi vůbec nebyly špatné, ale na postup do finálového kola to  nestačilo  (mimochodem -  do finále postoupilo  pouze 11 družstev z 240). A tak byla dětem odměnou za jejich domácí přípravu příjemná prohlídka jarní zoologické zahrady.

H. Reichová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 4

Včerejší návštěvy 39

Návštěvy tento měsíc: 1132

Celkový počet návštěv: 130470