• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Výtvarná soutěž "Myslivost očima dětí"

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

I v letošním roce se žáci naší školy zapojili do výtvarné soutěže Myslivost očima dětí. Do soutěže dorazilo celkem 400 obrázků. Výtvarné práce hodnotila odborná komise ve složení: akad. mal. Marcela Václavíková, Ing. arch. Igor Krčmář a Ing. Ivan Hoch. Žáci naší školy byli v této soutěži úspěšní. V kategorii B (1. stupeň ZŠ) na 3. místě se umístila Anna Marie Oršulíková z třídy 4. C. V kategorii C (2. stupeň ZŠ) se na 1. místě umístila Darina Sikorová z 6. C, 2. místo obsadila Julie Šušková z třídy 7. A.   

výsledky soutěže     vítězné kresby

 1. místo Darina Sikorová

obr2    

A. Mičíková

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 73

Návštěvy tento měsíc: 1758

Celkový počet návštěv: 126056