• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Výtvarná soutěž "Myslivost očima dětí"

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

I v letošním roce se žáci naší školy zapojili do výtvarné soutěže Myslivost očima dětí. Do soutěže dorazilo celkem 400 obrázků. Výtvarné práce hodnotila odborná komise ve složení: akad. mal. Marcela Václavíková, Ing. arch. Igor Krčmář a Ing. Ivan Hoch. Žáci naší školy byli v této soutěži úspěšní. V kategorii B (1. stupeň ZŠ) na 3. místě se umístila Anna Marie Oršulíková z třídy 4. C. V kategorii C (2. stupeň ZŠ) se na 1. místě umístila Darina Sikorová z 6. C, 2. místo obsadila Julie Šušková z třídy 7. A.   

výsledky soutěže     vítězné kresby

 1. místo Darina Sikorová

obr2    

A. Mičíková

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 88

Včerejší návštěvy 95

Návštěvy tento měsíc: 2383

Celkový počet návštěv: 148276