• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Slavnostní vyhodnocení soutěže Srdce s láskou darované v Praze

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Slavnostní vyhodnocení soutěže Srdce s láskou darované, do které se zapojilo přes pět tisíc dětí z celé České republiky, se konalo v Poslanecké sněmovně v Praze. Žáci naší školy uspěli hned se třemi z pěti zaslaných projektů. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorii.  První kategorie Mateřské školy a 1., 2. ročník ŽŠ uspěl projekt Psí útulek z třídy 2. A. Tento projekt se umístil na krásném 2. místě a žáci dostali příspěvek v hodnotě 6000 Kč, přívěsky srdíčka se šlupnou Swarovski pro celou tvořivou skupinu i pro vedoucího kolektivu – pedagoga, zarámovaný certifikát s velkým srdcem na pověšení ve škole, článek o vítězném kolektivu a jeho uveřejnění v časopise AGE (dvoustrana), originální ručně vyráběná mýdla, originální holografické odznaky Srdce s láskou darované 2015.

Cenu převzala třídní učitelka K. Uhlářová  a A. Mičíková z rukou Jana Hamáčka předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a organizátorů soutěže. V kategorii 3. - 9. ročník ZŠ se na 2. místě umístil výtvarný projekt třídy 8. A Srdce pro The tap tap. Žáci si odnesli krásné ceny, v podobě příspěvku na školní výlet ve výši 20 000 Kč, přívěsky srdíčka se šlupnou Swarovski, knižní poukázky v hodnotě 300 Kč pro každého žáka, zarámovaný certifikát s velkým srdcem na pověšení ve škole, článek o vítězném kolektivu a jeho uveřejnění v časopise AGE (dvoustrana), perníková srdíčka a originální holografické odznaky Srdce s láskou darované 2015 pro všechny členy kolektivu. Cenu poroty si odnesl kolektiv žáků z třídy 8. B se svou Lavičkou přátelství. Dostali trička a přívěšky s vyobrazením jejich projektu a další drobné ceny. Oceněn byl i pedagog těchto projektů, který získal den pro sebe od firmy Magic Helena (kadeřnické, vizážistické a stylistické služby) a originální srdíčko z vamberecké krajky. Slavnostního vyhlášení se zúčastnilo téměř 200 dětí a pedagogů z vítězných kolektivů. Celkovou atmosféru z Poslanecké sněmovny můžete nasát v přiložené fotodokumentaci.

A. Mičíková

foto

Odkazy:
http://srdce.age-management.cz/vitezove-2015
http://srdce.age-management.cz/media

Mediální výstupy: ČTK zpráva na homepage
www.protext.cz
http://www.protext.cz/zprava.php?id=24884 
http://www.ceskenoviny.cz/pr/index_view.php?id=24884
http://psp.cz/sqw/detail.sqw?id=5462&z=8973
http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Hamacek-CSSD-Deti-maji-moznost-ukazat-jak-je-to-s-jejich-lidstvim-jak-si-vazi-druhych-432710  

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 16

Včerejší návštěvy 30

Návštěvy tento měsíc: 428

Celkový počet návštěv: 167104