• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Čarodějnický karneval

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve čtvrtek  29. dubna se konalo  setkání čarodějnic a čarodějů. Všichni přijali pozvání na čarodějnický karneval. Klub rodičů a přátel školy připravil spolu s čarodějkami odpoledne plné her, tance a kouzel.   Pokud čarodějné bytosti dostaly hlad či žízeň,občerstvily se v čarodějném bufetu. Dobroty napekla paní Synková a paní učitelka Vyparinová. Čarodějka, která obsluhovala u stánku s občerstvením měla plné ruce práce! Všichni si odpoledne skvěle užili a každý si odnášel veselé zážitky.

P. Polášková

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 237

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5217

Celkový počet návštěv: 153595