• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Úspěch ve Štafetovém poháru - postup do kraje

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Okresní  kolo se konalo 3. května na našem školním hřišti. Počasí nám přálo, i když ráno to nevypadalo příliš dobře, ale nakonec se sluníčko na nás usmálo. Na start Štafetového poháru se nakonec postavilo 9 škol. A co tento závod obnášel?

Děti běžely štafetu 8 x 100 m v mladší i starší kategorii (vždy 4 chlapci a 4 děvčata) a na závěr náročnou smíšenou štafetu 8 x 200 m.

Časy všech tří štafetových běhů se sečetly a určily tak celkového vítěze. Nás těší, že celkovým vítězem jsme se staly my a to ve velmi výborném čase 8:37,55 a jednoznačně jsme postoupily do krajského finále, které se uskuteční v úterý 10. května na Městském stadioně ve Vítkovicích. Stříbrné medaile získaly děti ze ZŠ Škarvady s časem 9:33,11. Bronzové medaile vybojovali  žáci ze ZŠ a MŠ Svinov časem 9:40,23. 

Našim žákům děkujeme a držíme palce už v úterý ve Vítkovicích, kde budou bojovat o postup do republikového finále.

P. Polášková

foto       výsledky

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 82

Včerejší návštěvy 173

Návštěvy tento měsíc: 4455

Celkový počet návštěv: 152833