• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Přijďte mezi nás!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve školním roce 2016 / 2017 nabízíme studium ve třídách pro sportovně talentovanou mládež se zaměřením na atletiku. Do těchto tříd také přijímáme děti se zájmem o sport, kteří jsou registrovaní v různých sportovních klubech. Škola má výborné studijní a sportovní výsledky a spolupracuje s oddílem Atletika Poruba z.s..

Výběry do tříd pro sportovně talentovanou mládež se konají ve čtvrtek 12. května od 15.00 hod ve sportovním areálu při ZŠ Porubská 832. Zájemci o studium v těchto třídách musí absolvovat TALENTOVOU ZKOUŠKU. Zveme zejména žáky pátých tříd - otevíráme novou 6. třídu pro sportovně talentovanou mládež.

vybery

P. Polášková

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 71

Včerejší návštěvy 85

Návštěvy tento měsíc: 2271

Celkový počet návštěv: 148164