• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Přijďte mezi nás!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve školním roce 2016 / 2017 nabízíme studium ve třídách pro sportovně talentovanou mládež se zaměřením na atletiku. Do těchto tříd také přijímáme děti se zájmem o sport, kteří jsou registrovaní v různých sportovních klubech. Škola má výborné studijní a sportovní výsledky a spolupracuje s oddílem Atletika Poruba z.s..

Výběry do tříd pro sportovně talentovanou mládež se konají ve čtvrtek 12. května od 15.00 hod ve sportovním areálu při ZŠ Porubská 832. Zájemci o studium v těchto třídách musí absolvovat TALENTOVOU ZKOUŠKU. Zveme zejména žáky pátých tříd - otevíráme novou 6. třídu pro sportovně talentovanou mládež.

vybery

P. Polášková

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 4

Včerejší návštěvy 31

Návštěvy tento měsíc: 1505

Celkový počet návštěv: 140106