• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Filmové melodie verzus Janáčková filharmonie

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

jfo

Dne 9. 5. 2016 se uskutečnil v prostorách Hudebního sálu Domu kultury města Ostravy výchovný koncert s titulem "Filmové melodie" pořádaný Janáčkovou filharmonií Ostrava, který se nám podařilo zajistit pro všechny žáky 6. - 9. ročníku naší školy. Pod taktovkou šéfdirigenta Heika Mathiase Förstera zazněla podmanivá a nezapomenutelná hudba z novodobé kinematografické evropské i americké tvorby (známé melodie z filmů Pán prstenů, Harry Potter, Titanic, Piráti z Karibiku, Gladiátor a další).

Tímto děkujeme JFO za úžasný koncert a už teď se těšíme na další.

H. Krahulová

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 80

Včerejší návštěvy 85

Návštěvy tento měsíc: 2280

Celkový počet návštěv: 148173