• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

English Nightingale

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 3. května 2016 se žák Otakar Škuta (za jednotlivce) a žákyně Vanesa Majerčáková a Tereza Studenská (za skupinu) - všichni ze třídy 7.C - zúčastnili 18. ročníku celoměstské soutěže "English Nightingale", kterou pořádá ZŠ Gajdošova. Mezi více než čtyřiceti soutěžícími z 11 ostravských škol se naši žáci rozhodně neztratili a úspěšně reprezentovali naši školu. Otakar Škuta vybojoval 3. místo ve své kategorii. Žákyně na stupně vítězů nedosáhly, ale už plánují, co si připraví a čím nás oslní příští rok. Blahopřejeme!

K. Lisztwanová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 112

Včerejší návštěvy 105

Návštěvy tento měsíc: 651

Celkový počet návštěv: 164502