• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Den s rodilým mluvčím

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V minulém týdnu naši školu navštívil rodilý mluvčí Stephen Ashton. Žáci tříd 7.B, 8.A a 8.B s ním postupně strávili celé dopoledne a mohli se dozvědět zajímavé postřehy nejen z jeho života, ale především získali informace týkající se památek a zajímavých míst ve Velké Británii, doplnili si své znalosti o britském školství i o gastronomii Velké Británie.

Žáci si hodiny s rodilým mluvčím užili a řada z nich se aktivně zapojila i do diskuze. Do konce května ještě absolvují tato dopoledne s rodilým mluvčím třídy 7.A, 7.C, 9.A a 9.B. Celá tato přínosná akce je pod záštitou Městského obvodu Poruba.

K. Lisztwanová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 55

Návštěvy tento měsíc: 1135

Celkový počet návštěv: 137403