• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Den s rodilým mluvčím

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V minulém týdnu naši školu navštívil rodilý mluvčí Stephen Ashton. Žáci tříd 7.B, 8.A a 8.B s ním postupně strávili celé dopoledne a mohli se dozvědět zajímavé postřehy nejen z jeho života, ale především získali informace týkající se památek a zajímavých míst ve Velké Británii, doplnili si své znalosti o britském školství i o gastronomii Velké Británie.

Žáci si hodiny s rodilým mluvčím užili a řada z nich se aktivně zapojila i do diskuze. Do konce května ještě absolvují tato dopoledne s rodilým mluvčím třídy 7.A, 7.C, 9.A a 9.B. Celá tato přínosná akce je pod záštitou Městského obvodu Poruba.

K. Lisztwanová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 4

Včerejší návštěvy 39

Návštěvy tento měsíc: 1132

Celkový počet návštěv: 130470