• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Hurá do Čáslavi!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V úterý 3. května 2016 se uskutečnilo na Městském stadioně ve Vítkovicích krajské finále ŠTAFETOVÉHO POHÁRU. Na start se postavilo 15 nejlepších základních škol z Moravskoslezkého kraje. Tratě štafet měřily 8x100m a 8x200m. Štafeta mladších byla složena z těchto žáků – Milan Nehudek, Eva Gruberová, Oliver Vašíček, Barbora Šímová, Tobiáš Kubatík, Michaela Pluskalová, Anna Padisaková, Matyáš Zach a doběhla v čase  2:15,9 na  2.místě. Štafetu starších tvořili zkušení páťáci –  Daniela Bártová, Václav Krupica, Klára Toová, Patrik Volný, Jakub Sadílek, Dominika Fialová, Denisa Zdražilová, kterou perfektně doplnil Michal Hrabovský ze 4. A. Naše štafeta  jako jediná zaběhla čas pod dvě minuty 1:53, 40 a doběhla si suverénně pro první místo.

Po krátké přestávce se na nové starty 8x200m postupně postavily děti ve dvou smíšených  štafetách, přičemž se započítával čas rychlejšího týmu. Bylo opravdu krásné sledovat jak se vedení na jednotlivých úsecích mění. Naši žáci věděli, že jde o všechno, běželi fantasticky a ve svém rozběhu doběhli na 1. místě. Protože jsme nevěděli průběžné výsledky tak jsme jenom mohli předvídat. Až po sečtení časů štafet a oficiálního vyhlášení výsledků jsme se mohli radovat z postupu do republikového finále, které proběhne 31. května v Čáslavi. Naše smíšená štafeta zaběhla o sekundu rychlejší čas a opět byla nejrychlejší. V součtu časů jednotlivých štafet jsme zaběhli úžasný čas 8:24, 5. Našim žákům moc blahopřejeme a držíme palce v Čáslavi.

Výsledky krajského kola      foto

P. Polášková

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 35

Včerejší návštěvy 38

Návštěvy tento měsíc: 507

Celkový počet návštěv: 167183