• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Jazyky hrou

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 12. května 2016 se žáci naší školy Richard Plaček a Richard Václavek z 9.A zúčastnili soutěže v anglickém jazyce, kterou pořádala ZŠ Mládežnická v Havířově pod záštitou primátora města Havířova Bc. Daniela Pawlase. Téma letošního ročníku bylo Olympijské hry. Žáci jako absolutní nováčci v této soutěži zabojovali v každé z desíti disciplín a v silné konkurenci získali krásné 3. místo, přičemž od vítězů je dělilo pouze osm bodů.
Gratulujeme!
 
K. Lisztwanová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 82

Návštěvy tento měsíc: 4455

Celkový počet návštěv: 152833