Atletický čtyřboj

Májový čas se na školách nese vždy ve sportovním duchu a u nás toto pravidlo platí určitě dvojnásob. V nabitém sportovním týdnu proběhl ve středu 11. 5. atletický čtyřboj. Sportovci soutěžili v následujících disciplínách:  žáci – sprint 60 m, běh 1 000 m, skok daleký nebo skok vysoký, vrh koulí nebo hod míčkem žákyně - sprint 60 m, běh 1 000 m, skok daleký nebo skok vysoký, vrh koulí nebo hod míčkem Čtyřboje se zúčastnili sportovci z celé Ostravy, takže konkurence byla opravdu veliká.

O celkových vítězích se rozhodovalo až v poslední disciplíně!  V kategorii družstev si nakonec starší hoši z 8. A vybojovali krásné 2.místo. Mladším a starším dívkám a mladším hochům se podařilo celou soutěž vyhrát! Všechna naše družstva postupují do krajského finále, které se uskuteční 27.5. 2016 ve Frýdku Místku. Chválíme všechny sportovce za předvedené výkony a těšíme se na další sportovní akce, které nás již brzy čekají.

Učitelé TV