• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Atletický čtyřboj

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Májový čas se na školách nese vždy ve sportovním duchu a u nás toto pravidlo platí určitě dvojnásob. V nabitém sportovním týdnu proběhl ve středu 11. 5. atletický čtyřboj. Sportovci soutěžili v následujících disciplínách:  žáci – sprint 60 m, běh 1 000 m, skok daleký nebo skok vysoký, vrh koulí nebo hod míčkem žákyně - sprint 60 m, běh 1 000 m, skok daleký nebo skok vysoký, vrh koulí nebo hod míčkem Čtyřboje se zúčastnili sportovci z celé Ostravy, takže konkurence byla opravdu veliká.

O celkových vítězích se rozhodovalo až v poslední disciplíně!  V kategorii družstev si nakonec starší hoši z 8. A vybojovali krásné 2.místo. Mladším a starším dívkám a mladším hochům se podařilo celou soutěž vyhrát! Všechna naše družstva postupují do krajského finále, které se uskuteční 27.5. 2016 ve Frýdku Místku. Chválíme všechny sportovce za předvedené výkony a těšíme se na další sportovní akce, které nás již brzy čekají.

Učitelé TV

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 3

Včerejší návštěvy 39

Návštěvy tento měsíc: 1131

Celkový počet návštěv: 130469