• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Atletický čtyřboj

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Májový čas se na školách nese vždy ve sportovním duchu a u nás toto pravidlo platí určitě dvojnásob. V nabitém sportovním týdnu proběhl ve středu 11. 5. atletický čtyřboj. Sportovci soutěžili v následujících disciplínách:  žáci – sprint 60 m, běh 1 000 m, skok daleký nebo skok vysoký, vrh koulí nebo hod míčkem žákyně - sprint 60 m, běh 1 000 m, skok daleký nebo skok vysoký, vrh koulí nebo hod míčkem Čtyřboje se zúčastnili sportovci z celé Ostravy, takže konkurence byla opravdu veliká.

O celkových vítězích se rozhodovalo až v poslední disciplíně!  V kategorii družstev si nakonec starší hoši z 8. A vybojovali krásné 2.místo. Mladším a starším dívkám a mladším hochům se podařilo celou soutěž vyhrát! Všechna naše družstva postupují do krajského finále, které se uskuteční 27.5. 2016 ve Frýdku Místku. Chválíme všechny sportovce za předvedené výkony a těšíme se na další sportovní akce, které nás již brzy čekají.

Učitelé TV

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 95

Včerejší návštěvy 249

Návštěvy tento měsíc: 620

Celkový počet návštěv: 154245