• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Zdatný páťák 2016

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 12.5. 2016 se na školním hřišti uskutečnil 9. Ročník čtyřboje rychlosti a  obratnosti 5. tříd ostravských škol. V konkurenci 16 škol se naše škola dokázala prosadit a v soutěži družstev vybojovali 1. příčky jak chlapci, tak dívky, a to hlavně zásluhou výborných osobních výkonů.

V počtu 64 chlapců se jako jednotlivci umístili naši chlapci Václav Krupica (2. místo), Jakub Sadílek (9. místo), Tadeáš Vlach (10. místo) a Patrik Volný (11. místo).  Mezi 64 dívkami se prosadila Dominika Fialová (2. místo), Denisa Zdražilová (4. místo), Karolína Kaňoková (14. místo) a Marie Šušková (19. místo).
Gratulujeme našim ZDATNÝM PÁŤÁKŮM, vyučujícím i trenérům k tomuto společnému úspěchu a přejeme mnoho dalších vynikajících sportovních zážitků.

V.Šušková

foto    zdatný páťák dívky    zdatný páťák dívky školy    zdatný páťák chlapci    zdatný páťák chlapci školy

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 75

Včerejší návštěvy 85

Návštěvy tento měsíc: 2275

Celkový počet návštěv: 148168