• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Preventivní programy

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Hasík
V minulých dnech navštívili školu vratimovští hasiči, aby s dětmi z druhých a šestých tříd podebatovali o nebezpečích, která jim hrozí nejen při požáru. Děti se dozvěděly nejen jak oheň správně rozdělat a na co si dát pozor, ale i jak jej správně uhasit, jak se zachovat, když někde hoří, ale také co by měly dělat při různých druzích poplachů nebo co si zabalit do evakuačního zavazadla. Všechny poznatky si vyzkoušely i názorně na scénkách. Za výbornou spolupráci a skvělé znalosti z besed byly obdarovány bonbóny a hasičskými vystřihovánkami či pexesy. Žáci byli z besed nadšení a budou se na hasiče těšit i příští rok.

foto

Preventivní programy Etický kompas
V minulých týdnech absolvovali žáci 1. i 2. stupně preventivní programy Etický kompas, které zajišťovala organizace Pavučina o. p. s. Na prvním stupni se děti dozvěděly, jak dobře vycházet se sourozenci, s kamarády, v čem jím může být přínosný počítač nebo televize. Na druhém stupni byla témata pestřejší, žáci si povídali o penězích, o složitosti rozhodování v některých situacích, 9. ročníky pak diskutovaly na téma potřeby těla, vztahy nebo o AIDS. Věříme, že si děti z těchto programů odnesly spoustu nových znalostí a že se budou chovat tak, aby byly v životě spokojené.

foto

L. Vyparinová

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 21

Včerejší návštěvy 379

Návštěvy tento měsíc: 872

Celkový počet návštěv: 167548