• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Výlet 4.A a 4.B

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

18. května 2016 se třídy 4.A a 4.B vydaly na dobrodružnou výpravu do Rožnova pod Radhoštěm a jeho okolí. Hned po příjezdu nás naše průvodkyně zavedla do Valašského muzea v přírodě, kde nás seznámila s životem našich prarodičů. Viděli jsme nejen statek, kovárnu a mlýn, ale také školu. Poté jsme se vydali navštívit nově postavenou Jurkovičovu rozhlednu.

V druhé části naší výpravy jsme se přemístili na Ranč Bučiska, kde si děti užily jízdu na koních, krmení zvířat a mnoho soutěží. Na závěr programu jsme podstoupili výstup na zříceninu hradu Rožnov naučnou stezkou, kde děti hrad dobyly a nalezly ztracený poklad.

L. Hadašová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 3

Včerejší návštěvy 249

Návštěvy tento měsíc: 528

Celkový počet návštěv: 154153