• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Zážitky z Prahy

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 24.5.2016 vyrazily třídy 2.A a 5.A na výlet do Prahy. Společná cesta vlakem Regiojetem a jejich vozem Astra s možností sledování tabletů děti nadchla. Po příjezdu do Prahy si nás přebrala paní průvodkyně, která zábavnou formou pomocí objevování znaků na domech přiblížila dětem historii Prahy. Nezbytností bylo vidět Prašnou bránu, Karlův most, Hrad, Zlatou uličku a užít si jízdu metrem. Po náročném chození nás opět přivítal Regiojet nyní s kupé. Děti zde zažily spoustu zábavy a ve zdraví se vrátily domů.

H. Kočí

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 190

Včerejší návštěvy 82

Návštěvy tento měsíc: 4645

Celkový počet návštěv: 153023