• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Další dny s rodilým mluvčím

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V minulém týdnu naši školu opět navštívil rodilý mluvčí pan Stephen Aston. Žáci tříd 7.C, 7.A, 9.B a 9.A s ním strávili celé dopoledne, během kterého se dozvěděli zajímavé informace o památkách Velké Británie, svátcích a britské gastronomii.

Žáci měli jedinečnou možnost slyšet perfektní angličtinu, ale také se zapojit do diskuze. Chvíle strávené s rodilým mluvčím si žáci užili a  určitě pro ně samotné byly velkým přinosem. Do budoucna se těšíme na další podobné akce, které opět proběhnou pod záštitou Městského obvodu Poruba.  

K. Lisztwanová  

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 3

Včerejší návštěvy 35

Návštěvy tento měsíc: 503

Celkový počet návštěv: 131890