• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Výlet 5.C do Olomouce

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve středu jsme se vydali vlakem směr Olomouc. Počasí bylo příjemné a nálada výborná. Naše první zastávka byla u kostela sv. Mořice, kde jsme vystoupali na rozhlednu, která čítala 206 schodů. Poté jsme prošli Horním a Dolním náměstím, kde jsme měli možnost prohlédnout si orloj a kašny, a pak už jsme zamířili k řece Moravě na nástupní místo Ololodě. Dozvěděli jsme se mnoho o historii lodí i samotné Olomouce.

Po vykládání, hraní a plavbě jsme napochodovali do nedaleké Pevnosti Poznání. Ta v sobě skrývá nespočet nejen zábavných rébusů a hlavalomů, ale mohli jsme nakouknout i do samotného mozku a oka, poznat různé fyzikální a chemické vlastnosti, nebo si třeba jen zahrát logické hry. Po všech těchto zážitcích jsme se spokojeně vrátili do Ostravy.

S. Gaidová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 34

Návštěvy tento měsíc: 1965

Celkový počet návštěv: 147858