• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Finále soutěže "Příroda s otazníky"

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

26. 5. se Sára Bernovská, Amálka Kasková a Simona Goronová ze 7.C zúčastnily finále soutěže Příroda s otazníky. V atraktivním prostředí zelené džungle a slepých ramen Odry v přírodní rezervaci Rezavka na hodinovém okruhu  naše trojice odpovídala na záludné otázky a určovala rostliny i zvířata.

Na stupně vítězů si děvčata nakonec nestoupla. Alespoň jako symbolickou odměnu jim ornitolog J. Mayer ukázal hnízdo našeho téměř nejmenšího ptáčka střízlíka a děvčata "skorokolibříka" skutečně viděla vylétat za potravou.

H. Reichová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 82

Návštěvy tento měsíc: 4455

Celkový počet návštěv: 152833