• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

IRON KIDS 2016

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V úterý 31. 5. se konala v rámci Dne dětí pro II. stupeň tradiční akce I R O N   K I D S. Počasí nám opravdu přálo a nic tedy nebránilo pohodovému průběhu akce. Letošní ročník byl zpestřen i natáčením televize a netradičními aktivitami, jako jsou parkour či discgolf. Nejdříve nám mistři těchto oborů předvedli své umění a potom jsme si i my sami mohli tyto zajímavé aktivity vyzkoušet a něco nového se tak naučit. Soutěžili jsme mezi sebou ale i ve vybíjené, minigolfu, kopané a badmintonu.

Sportovní nadšení a elán nechyběl žádnému družstvu, všichni si krásně protáhli těla a jednotlivé třídy si mezi sebou porovnali své výkony. Další očekávanou disciplínou byl triatlon. Do tohoto klání byli pozváni i naši sousedé ze základní školy Zdeňka Škarvady a také základní škola Ivana Sekaniny. Tříčlenná družstva štafetově absolvovala běh terénem 600m, jízdu na kole 3 km a běh 1 000 m. Triatlon byl rozdělen na mladší kategorii, které se zúčastnilo 16 družstev a starší kategorii s 9 družstvy. Mladší kategorii jednoznačně ovládlo družstvo 7. A ve složení Kovářová Sabina, Zdražila Filip a Vlček Šimon, vítězem starší kategorie pak 9. A se sportovci Neurwirthová Tereza, Byrtus Viktor a Keshkenty Martin. Po skončení všech soutěží jsme krásnými sportovními cenami odměnili ty nejlepší, předali medaile a poháry a s blaženým úsměvem na tváři jsme se vraceli domů. Velice děkuji všem dětem, učitelům a spoluorganizátorům celé akce za další krásný zážitek.                                                                                                          

Mgr. Uhýrková Magdaléna

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 5

Včerejší návštěvy 39

Návštěvy tento měsíc: 1133

Celkový počet návštěv: 130471