• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

IRON KIDS 2016

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V úterý 31. 5. se konala v rámci Dne dětí pro II. stupeň tradiční akce I R O N   K I D S. Počasí nám opravdu přálo a nic tedy nebránilo pohodovému průběhu akce. Letošní ročník byl zpestřen i natáčením televize a netradičními aktivitami, jako jsou parkour či discgolf. Nejdříve nám mistři těchto oborů předvedli své umění a potom jsme si i my sami mohli tyto zajímavé aktivity vyzkoušet a něco nového se tak naučit. Soutěžili jsme mezi sebou ale i ve vybíjené, minigolfu, kopané a badmintonu.

Sportovní nadšení a elán nechyběl žádnému družstvu, všichni si krásně protáhli těla a jednotlivé třídy si mezi sebou porovnali své výkony. Další očekávanou disciplínou byl triatlon. Do tohoto klání byli pozváni i naši sousedé ze základní školy Zdeňka Škarvady a také základní škola Ivana Sekaniny. Tříčlenná družstva štafetově absolvovala běh terénem 600m, jízdu na kole 3 km a běh 1 000 m. Triatlon byl rozdělen na mladší kategorii, které se zúčastnilo 16 družstev a starší kategorii s 9 družstvy. Mladší kategorii jednoznačně ovládlo družstvo 7. A ve složení Kovářová Sabina, Zdražila Filip a Vlček Šimon, vítězem starší kategorie pak 9. A se sportovci Neurwirthová Tereza, Byrtus Viktor a Keshkenty Martin. Po skončení všech soutěží jsme krásnými sportovními cenami odměnili ty nejlepší, předali medaile a poháry a s blaženým úsměvem na tváři jsme se vraceli domů. Velice děkuji všem dětem, učitelům a spoluorganizátorům celé akce za další krásný zážitek.                                                                                                          

Mgr. Uhýrková Magdaléna

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 259

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5239

Celkový počet návštěv: 153617