• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

9. B „v akci“ – hurrrá na výlet

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

27. 5. se vypravila „za poznáním krás naší vlasti“ i 9. B. Naše cesta vedla do Hanáckých Athén – města dýchajícího světovostí, pohodou a opravdovým pohádkovým světem. Ještě nevíte…??? Ano, vypravili jsme se do nejkrásnějšího historického města České republiky, jehož památky jsou zapsány na listinu kulturního dědictví UNESCO – Kroměříže.

Sluníčko nás provázelo celý den, hned ráno v probouzející se Podzámecké zahradě jsme potkali přítele páva, který nás opravdu vřele vítal svým halasným pokřikem. Pak už jsme se vydali po stopách historie v Arcibiskupském zámku. Zrcadlové bludiště s námi rozehrálo se svými 260 zrcadly úžasnou hru, které jsme se nemohli nabažit. To, co z nás zrcadla udělala, se nedá ani popsat – zkrátka 9. B v říši divů jako pověstná Alenka! Program jsme završili v Květné zahradě – pohádkový rej barev, vůní, květin a stromoví včetně kolonády, fontán, Králičího kopce a jiných pozoruhodností jsme nestíhali zaznamenávat na své foťáky samozřejmě včetně svých maličkostí. Zpáteční cestou jsme nezapomněli pozdravit našeho přítele páva v Podzámecké zahradě.

Největší „kvítka“ a nejkrásnější „exponáty“ si dovolujeme předvést v přiložené fotodokumentaci J

Z posledního výletu 9. B a tř.učitelka Věra Novotná

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 82

Návštěvy tento měsíc: 4455

Celkový počet návštěv: 152833