• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Archimediáda

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Minulý pátek se na Wichterlově gymnáziu v Porubě konalo okresní kolo Fyzikální olympiády kategorie G – Archimediády. Naši školu zastupovala hned dvě dvoučlenná družstva – Patrik Rošič s Katkou Valáškovou a Michael Plaček s Matějem Machallou (všichni ze 7.B). Úlohy okresního kola byly různorodé – měření třecí síly, luštění křížovek, počítání průměrné rychlosti…

Na 6 úloh měli žáci necelé dvě hodiny a nutno říci, že jim daly pořádně zabrat. I přes to, že se nad úlohami žáci řádně zapotili, neudělali ostudu a umístili se v konkurenci 14 týmů mezi úspěšnými řešiteli. Gratulujeme a přejeme spoustu úspěchů v příštím roce ve Fyzikální olympiádě.

L. Vyparinová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 4

Včerejší návštěvy 31

Návštěvy tento měsíc: 1505

Celkový počet návštěv: 140106