• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Archimediáda

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Minulý pátek se na Wichterlově gymnáziu v Porubě konalo okresní kolo Fyzikální olympiády kategorie G – Archimediády. Naši školu zastupovala hned dvě dvoučlenná družstva – Patrik Rošič s Katkou Valáškovou a Michael Plaček s Matějem Machallou (všichni ze 7.B). Úlohy okresního kola byly různorodé – měření třecí síly, luštění křížovek, počítání průměrné rychlosti…

Na 6 úloh měli žáci necelé dvě hodiny a nutno říci, že jim daly pořádně zabrat. I přes to, že se nad úlohami žáci řádně zapotili, neudělali ostudu a umístili se v konkurenci 14 týmů mezi úspěšnými řešiteli. Gratulujeme a přejeme spoustu úspěchů v příštím roce ve Fyzikální olympiádě.

L. Vyparinová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 3

Včerejší návštěvy 124

Návštěvy tento měsíc: 666

Celkový počet návštěv: 164517