• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Děkujeme. Mohli jsme být spolu!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Za devět let školní docházky mohli  žáci  9.A  zažít víc než dost. Soutěže, exkurze, soustředění, lyžáky, výlety, koncerty .... Jen ve škole nikdy nestrávili  noc. Ne že by to pro ně mělo být bůhvíjaké dobrodružství, na to už jsou velcí, spíše šlo o to prožít ještě chvíli SPOLU, protože konec se nezadržitelně blíží.

Požádali paní ředitelku, jestli by jim tento výjimečný zážitek nemohla dovolit. A povedlo se!  Badmintonový kolotoč, diskotéka, sladké překvapení od p uč. Poláškové, pizzové hody, dlouhé rozhovory,  nocleh na žíněnkách... Slovy deváťáků - super  pařmenství  aneb skvělý  konec  devítileté pohádky.

H. Reichová a žáci 9.A třídy.

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 7

Včerejší návštěvy 48

Návštěvy tento měsíc: 810

Celkový počet návštěv: 133018