• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Pohár rozhlasu a Atletický čtyřboj

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Našim atletům 6. - 9. tříd se podařilo postoupit do krajského kola hned ve dvou soutěžích. V Opavě bojovala družstva o postup v Poháru rozhlasu a starším žákyním postup na republikové finále unikl jen o malý počet bodů a skončily na krásném 2. místě. Mladším žačkám se po výborném úvodu zranila Sabina Popiolková, a i když bojovaly ze všech sil, zbyla na ně bramborová medaile.

Ve Frýdku - Místku o týden později proběhlo krajské kolo Atletického čtyřboje, kam jsme díky zraněním a přípravě na jiné závody odjížděli v úplně jiné sestavě. Starším chlapcům se po nezdařeném skoku vysokém již velmi těžko doháněla bodová ztráta. Starší žákyně vybojovaly v silné konkurenci 5. místo. Všem děkujeme za reprezentaci školy.

foto Pohár rozhlasu           foto Atletický čtyřboj

E. Koloničná

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 71

Včerejší návštěvy 249

Návštěvy tento měsíc: 596

Celkový počet návštěv: 154221