• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Pohár rozhlasu a Atletický čtyřboj

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Našim atletům 6. - 9. tříd se podařilo postoupit do krajského kola hned ve dvou soutěžích. V Opavě bojovala družstva o postup v Poháru rozhlasu a starším žákyním postup na republikové finále unikl jen o malý počet bodů a skončily na krásném 2. místě. Mladším žačkám se po výborném úvodu zranila Sabina Popiolková, a i když bojovaly ze všech sil, zbyla na ně bramborová medaile.

Ve Frýdku - Místku o týden později proběhlo krajské kolo Atletického čtyřboje, kam jsme díky zraněním a přípravě na jiné závody odjížděli v úplně jiné sestavě. Starším chlapcům se po nezdařeném skoku vysokém již velmi těžko doháněla bodová ztráta. Starší žákyně vybojovaly v silné konkurenci 5. místo. Všem děkujeme za reprezentaci školy.

foto Pohár rozhlasu           foto Atletický čtyřboj

E. Koloničná

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 103

Návštěvy tento měsíc: 1632

Celkový počet návštěv: 128287