• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Učíme se novou hru - baseball

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 8.6.2016 proběhlo  setkání trenéra Jaroslava Blažka, tatínka jednoho z žáků, s dětmi 2.A třídy. Cílem setkání bylo seznámit děti se základními technikami baseballu tj. hody, chytání, pálení a pokusit se zahrát zjednodušenou formu T-ballu. Po uvítání a základním seznámením se s baseballovým komplexem Arrows v Ostravě - Porubě, byly zřízeny 3 stanoviště, pálkařské, házecí a stanoviště vybavené baseballovými rukavicemi.

Děti prošly všemi stanovišti a velice rychle si osvojily výše zmíňené techniky. Díky jejich kvalitní sportovní přípravě  zvládly sestavit tři družstva a zahrát si zjednodušenou hru T-ballu. Počasí nám přálo všichni si užili velice příjemné baseballové dopoledne . Děkujeme panu  Blažkovi za organizaci a nabídku další spolupráce.

K. Uhlářová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 87

Včerejší návštěvy 95

Návštěvy tento měsíc: 2382

Celkový počet návštěv: 148275