• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

58. ročník Olympiády porubských základních škol

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V prvních dnech měsíce června nastal zlom v historii konání Olympiády porubských základních škol. Po 58 letech, kdy se olympiáda konala na stadioně Sareza v Porubě (dříve TJ VOKD) jsme olympiádu uspořádali my ve spolupráci s Domem dětí a mládeže v Plesné, oddílem Atletika Poruba a pod záštitou pana místostarosty Zábojníka.

Ve čtvrtek 2.6. se konala olympiáda pro žáky 1. stupně, které se zúčastnilo 11 základních škol a celkem asi 250 žáků. Žáci poměřili své síly v atletických disciplínách běhu na 50m, skoku do dálky, hodu míčkem a běhu na 600m. Novinkou v historii olympiády bylo zařazení štafetového běhu po žáky 4. a 5. ročníku. V pátek 3.6. své síly změřili žáci 2. stupně. Olympiády se zúčastnilo 10 základních škol a přibližně 150 žáků. Žáci si mohli zvolit dvě atletické disciplíny a zaběhnout si tolik atraktivní štafetu. Pro žáky byli připraveny všechny atletické disciplíny.

Vzhledem k velkému počtu účastníků a také početnému zastoupení žáků naší školy, jejich výsledky naleznete v celkového hodnocení. Našim žákům blahopřejeme a držíme jim palce do dalších sportovních soutěží.

výsledky olympiáda 1. stupeň        výsledky olympiáda 2.stupeň

foto

P. Polášková

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 255

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5235

Celkový počet návštěv: 153613