• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

58. ročník Olympiády porubských základních škol

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V prvních dnech měsíce června nastal zlom v historii konání Olympiády porubských základních škol. Po 58 letech, kdy se olympiáda konala na stadioně Sareza v Porubě (dříve TJ VOKD) jsme olympiádu uspořádali my ve spolupráci s Domem dětí a mládeže v Plesné, oddílem Atletika Poruba a pod záštitou pana místostarosty Zábojníka.

Ve čtvrtek 2.6. se konala olympiáda pro žáky 1. stupně, které se zúčastnilo 11 základních škol a celkem asi 250 žáků. Žáci poměřili své síly v atletických disciplínách běhu na 50m, skoku do dálky, hodu míčkem a běhu na 600m. Novinkou v historii olympiády bylo zařazení štafetového běhu po žáky 4. a 5. ročníku. V pátek 3.6. své síly změřili žáci 2. stupně. Olympiády se zúčastnilo 10 základních škol a přibližně 150 žáků. Žáci si mohli zvolit dvě atletické disciplíny a zaběhnout si tolik atraktivní štafetu. Pro žáky byli připraveny všechny atletické disciplíny.

Vzhledem k velkému počtu účastníků a také početnému zastoupení žáků naší školy, jejich výsledky naleznete v celkového hodnocení. Našim žákům blahopřejeme a držíme jim palce do dalších sportovních soutěží.

výsledky olympiáda 1. stupeň        výsledky olympiáda 2.stupeň

foto

P. Polášková

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 8

Včerejší návštěvy 48

Návštěvy tento měsíc: 811

Celkový počet návštěv: 133019