• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

ATLET MĚSÍCE - květen 2016

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Máme tady opět vyhlášení naší ankety ATLET MĚSÍCE. Tentokrát jsme zvolili netradičně "ATLETY MĚSÍCE". Důvod je prostý: skupinka našich malých talentů atletické přípravky za poctivého a pilného vedení našich trenérů Fialy a Války vybojovala pod hlavičkou školy ZŠ Porubská celostátní vítězství v soutěži ŠTAFETOVÝ POHÁR 2016. Kdo se tedy stal atletem měsíce května ???

Sadílek Jakub, Šímová Barbora, Válková Nina, Zdražilová Denisa, Kubatík Tobiáš, Pluskalová Michaela, Krupica Václav, Fialová Dominika, Padisáková Anna, Toová Klára, Hrabovský Michal, Bártová Daniela, Zach Matyáš, Milata Vojtěch, Gruberová Eva

........to je skupinka porubských atletů a členů Atletika Poruba, kteří ovládli letošní ročník štafetového poháru škol. Všem gratulujeme a přejeme pevnou vůli v tréninku ať přijdou podobné úspěchy i ve "velké atletice".

Oceňujeme také perfektní práci našich trenérů Martina Fialy a Ivana Války.

Autor článku: Atletika Poruba
Foto: Martin Fiala

atleti mesice kveten 2016 web

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 107

Včerejší návštěvy 249

Návštěvy tento měsíc: 632

Celkový počet návštěv: 154257