• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Porubská olympiáda žáků 2. stupně

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pátek 3. 6. se uskutečnila tradiční atletická olympiáda pro žáky druhého stupně, avšak poprvé netradičně na sportovišti naší školy. Soutěžilo se ve sprintu na 60 metrů, skoku dalekém, běhu na 800 metrů, skoku vysokém, žáci mladší kategorie v hodu kriketovým míčkem, starší pak ve vrhu koulí. Na závěr běželi sportovci rychlostní štafetu 4x 60m, která byla pro oko diváka určitě zajímavá.

Větší počet medailových úspěchů zaznamenali sportovci mladší kategorie, tedy žáci 6. a 7. tříd. Jmenovitě Majerčáková Veronika se sestrou Vanessou, kdy první jmenovaná získala ve sprintu 1. místo a svou sestru nechala těsně za sebou na 2. místě. Rovněž ve skoku dalekém skončily ve stejném pořadí na 2. a 3. místě a celkový úspěch pak dovršily vítězstvím ve štafetě, v jejíž sestavě byla dále Anežka Cigánová a Sára Bernovská. Z chlapců byl v této kategorii nejúspěšnější Michal Plaček, který na stupni vítězů vystřídal postupně všechna umístění. V kriketu získal 1. místo, ve skoku dalekém 2. místo a se svými kamarády Michalem Němcem, Vítem Florekem a Patrikem Rošičem ukořistili krásnou bronzovou příčku ve štafetě. V kategorii starších (žáci 8. a 9. tříd) senzačně bodoval Daniel Stružík z 9. B, který se odnesl 2 stříbrné medaile za sprint a skok daleký. Velkým úspěchem bylo také 3. místo Václava Uherka z 8. B ve skoku vysokém. Mnoho našich sportovců ve výsledkové listině skončilo těsně pod stupněm vítězů, za což si zaslouží rovněž velkou pochvalu. Děkujeme všem organizátorům a zúčastněným školám za pohodový průběh akce a sportovcům za předvedené výkony.                                                                            

Milan Kužel, Magdaléna Uhýrková

výsledky olympiáda 2. stupeň          foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 31

Včerejší návštěvy 379

Návštěvy tento měsíc: 882

Celkový počet návštěv: 167558