• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Předávání cen českým a slovenským dětem

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Richard Langner se s rodiči zúčastnil slavnostního předání medaile za svou výtvarnou práci v Lidicích. Medaile nejlepším 57 oceněným dětem z českých škol byly předány při slavnostní vernisáži na zahradě Lidické galerie.

Ceny předávali medailistům  ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová, ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier, náměstek MK ČR Vlastimil Ouroda, náměstkyně MZV Ivana Červenková, tajemník České komise pro UNESCO Karel Komárek, programová koordinátorka Českých center Ljuba Svobodová a předseda poroty výstavy Josef Zedník. Přítomni byli i velvyslanci a zástupci 21 ambasád v ČR. O zahájení slavnostního ceremoniálu se postaral dětský sbor Čínské mezinárodní školy v Praze a Karel Vencour, který slavnostní chvíli doprovodil fanfárami. Atmosféru z vernisáže můžete nasát z odkazů a fotografií. Děkuji panu Markovi Langnerovi za zaslané fotografie .

A. Mičíková

Odkazy:

http://www.mdvv-lidice.cz/aktualni/ceny/clanek458/

http://www.mdvv-lidice.cz/aktualni/ceny/

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 12

Včerejší návštěvy 50

Návštěvy tento měsíc: 368

Celkový počet návštěv: 168538