• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Slavnostní setkání žáků porubských škol

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 16.6.2016 se konalo slavnostní setkání úspěšných žáků a studentů porubských základních a středních škol se starostou městského obvodu Poruba. Výrazné žákovské osobnosti byly oceněny za skvělé studijní výsledky, za reprezentaci v různých oborech mimoškolní činnosti i za pomoc druhým.

Žáci naší školy Nicola Vrabcová, Kateřina Holonová, Samuel Novák, Richard Plaček obdrželi za vzornou reprezentaci naší školy v televizní soutěži Bludiště od starosty Petra Mihálika a místostarosty Petra Zábojníka pamětní listy a permanentní vstupenky do sportovních zařízení společnosti Sareza.

E. Černochová

kk

kkkkk

vvv

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 84

Včerejší návštěvy 95

Návštěvy tento měsíc: 2379

Celkový počet návštěv: 148272