• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Slavnostní setkání žáků porubských škol

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 16.6.2016 se konalo slavnostní setkání úspěšných žáků a studentů porubských základních a středních škol se starostou městského obvodu Poruba. Výrazné žákovské osobnosti byly oceněny za skvělé studijní výsledky, za reprezentaci v různých oborech mimoškolní činnosti i za pomoc druhým.

Žáci naší školy Nicola Vrabcová, Kateřina Holonová, Samuel Novák, Richard Plaček obdrželi za vzornou reprezentaci naší školy v televizní soutěži Bludiště od starosty Petra Mihálika a místostarosty Petra Zábojníka pamětní listy a permanentní vstupenky do sportovních zařízení společnosti Sareza.

E. Černochová

kk

kkkkk

vvv

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 18

Včerejší návštěvy 379

Návštěvy tento měsíc: 869

Celkový počet návštěv: 167545