• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Beseda s dopravní policií

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pondělí 13. 6. a v úterý 14. 6. přijely do školy policistky z oddělení dopravní policie. Besedovaly s žáky 1. stupně  o chování chodců i cyklistů  na silnici, o pravidlech silničního provozu a výbavě kola, setkání s cizími lidmi, apod. Žáci si měli uvědomit situace, kdy je člověk chodcem a kdy řidičem.

Policistky, které přednášku vedly, žákům připomněly důležité pomůcky, bez kterých by neměl cyklista vyrazit na silnici a zdůraznily význam různých bezpečnostních opatření. Žáci se dozvěděli spoustu zajímavostí z práce policistů. Velký zájem u dětí vyvolala možnost sednout si do policejních vozů a vyzkoušet si policejní čepici a vestu.

P. Polášková

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 80

Včerejší návštěvy 85

Návštěvy tento měsíc: 2280

Celkový počet návštěv: 148173