• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

T-Mobile Olympijský běh

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve středu 22.6. jsme uspořádali tradiční sportovní akci T-Mobile Olympijský běh. Akce je pořádána ve spolupráci s Českým olympijským výborem, a jeho partnery. Letos vyběhlo na atletický ovál 420 žáků.

Všichni účastníci letošního ročníku obdrželi gumový náramek s emblémem akce,  pamětní diplom a drobnou cenu od partnera ČOV. Hlavním cílem této sportovní akce je přivést co největší počet dětí k různorodým pohybovým a sportovním aktivitám. Nejde ani tak o to, kdo zvítězí, ale o to, aby co největší počet dětí překonalo svoji lenost, přimělo se více hýbat a tím i pečovat o své zdraví. Snad se nám to na naší škole daří.

P. Polášková

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 3

Včerejší návštěvy 39

Návštěvy tento měsíc: 1131

Celkový počet návštěv: 130469