• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

T-Mobile Olympijský běh

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve středu 22.6. jsme uspořádali tradiční sportovní akci T-Mobile Olympijský běh. Akce je pořádána ve spolupráci s Českým olympijským výborem, a jeho partnery. Letos vyběhlo na atletický ovál 420 žáků.

Všichni účastníci letošního ročníku obdrželi gumový náramek s emblémem akce,  pamětní diplom a drobnou cenu od partnera ČOV. Hlavním cílem této sportovní akce je přivést co největší počet dětí k různorodým pohybovým a sportovním aktivitám. Nejde ani tak o to, kdo zvítězí, ale o to, aby co největší počet dětí překonalo svoji lenost, přimělo se více hýbat a tím i pečovat o své zdraví. Snad se nám to na naší škole daří.

P. Polášková

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 12

Včerejší návštěvy 24

Návštěvy tento měsíc: 615

Celkový počet návštěv: 132823