• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Vodácký výlet 8. A

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V republikovém projektu Srdce s láskou darované jsme získali 2. místo a s ním i finanční odměnu na školní výlet. A uvítali jsme možnost, že středeční slunečný den můžeme strávit na řece Opavě. Vlakem jsme dojeli do Háje ve Slezsku, kde nás u řeky čekali instruktoři vodáckého oddílu Campanula. Po počátečním výcviku na břehu jsme mohli vyrazit na vodu.

Začátky byly pro někoho těžké, pro někoho úsměvné, ale všichni se naučili základní vodácké dovednosti. Nastoupit a vystoupit, aniž bychom se vykoupali, bezpečně zastavit u břehu či u lodi, traverzovat, najíždět do proudu. Dozvěděli jsme se jaká jsou rizika jezu a co je to vodní válec. A protože jsme byli šikovní, jez v Děhylově jsme sportovní propustí mohli zkusit sjet. A všichni jsme to zvládli s úsměvem. A na co určitě nezapomeneme? Na puchýře a mozoly, na nezvyklou únavu z pádlování a hlavně na naše hlášky:
• Jede to do stromuuuuuuu!
• My nejedeme do křoví, my hrajeme na schovku.
• Já se na to ..., zase to jede jinam!
• Z vody jsem si odnesl plno nezapomenutelných zážitků. Holky měly hezky mokrá trička. Chtěl bych si to ještě zopakovat!
• Instruktor: "Vidíte mě?"
My: "Ne."
Instruktor: "Slyšíte mě?"
My: "Ne."
Instruktor: "To je dobře..."
• Voda byla mokrá, instruktor pěkný, super výlet.
• No tak se jako točíme, no a co!
• Nezapomenutelný výlet, super zážitek.
• Praskli jsme Yukon :-D
• Bylo to super prvních 10 minut. Voda byla tak pomalá a místy ani nebyla. Stálo mě to plno nervů!
• P. uč.:"A nezapomeňte na opalovací krém!"
"Totálně jsem se spálil."
• Instruktor: "Holky, jste namazané?"
My: "Jo, jsme."
Instruktor: "Ale na vodě se nepije!"
• Nezapomenutelný výlet, super zážitek!
• Pádlující rajčátka :-)
• Výborný výlet :-), lepší být nemohl.
Tak příště zase s vodáckým AHOJ!!!

E. Koloničná

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 14

Včerejší návštěvy 30

Návštěvy tento měsíc: 426

Celkový počet návštěv: 167102