• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Medaile i pro učitele

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Poslední srpnový víkend probíhal v Ostravě mezinárodní florbalový turnaj Ostrava cup. V barvách 1. SC Tempish Vítkovice Summer DT bojovaly a i naši školu reprezentovaly paní učitelky Sylvie Gaidová a Eva Koloničná. Po dramatickém a napínavém průběhu celého turnaje se jim podařilo postoupit až do finále, kde získaly stříbrné medaile. A jen všem vzkazují: "Nikdy není pozdě něčeho dosáhnout. Ať je vám 10 nebo 70 let. Jděte za svým cílem, a když budete hodně chtít, dokážete to. Ať je to v lavici, ve sportu, či v životě".

E. Koloničná

image001zm

flo

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 33

Včerejší návštěvy 38

Návštěvy tento měsíc: 505

Celkový počet návštěv: 167181